DVOJDŮM

15 min od Brna v aleji stromů u jezírka

3 ložnice
2 koupelny
2 kryté parkovací stání
Krbová kamna
Terasa
  Zahrada

Dvojdům

Navržený dvojdům je ideální pro příznivce moderního bydlení. Koncept dvojdomu umožnil umístění obydlí na hranu pozemku, a proto jeho majitelé získají ještě více prostoru pro zahradu na odpočinek v soukromí s rodinou a přáteli. 

Dvojdům zajistí pro majitele ještě nižší spotřebu tepla na vytápění budovy. Tvarová kompaktnost dvojdomu totiž vede k ještě větší energetické úspoře.

Každý dům má vlastní obvodové zdivo a je kompletně nezávislí na sousedním domě. Dispozice jsou navrženy pro zajištění maximálního klidu a soukromí. Směrem blíže k sousedům jsou situovány sociální zařízení a schodiště. Ložnice jsou umístěny na opačném konci směrem do klidné zahrady.

Při výběru dvojdomu si můžete vybrat mezi variantou východní terasy, kde si vychutnáte ranní kávu na sluníčku, nebo západní terasy pro poslední paprsky dne při večerním grilování.  

Dispozice

Přízemí rodinného domu

Obytný prostor je propojen velkorysými francouzskými okny s terasou do zahrady a nabízí tak soukromí pro odpočinek i zábavu, ranní kávu či večerní posezení pod hvězdami. Dominantou hlavního obytného prostoru bude kuchyně a krbová kamna. 

Typ 1: Levý Dvojdům

Typ 2: Pravý dvojdům

Druhé nadzemní patro

Společenská a soukromá zóna bytu je oddělena - ložnice jsou umístěny v nadzemním patře. Tři ložnice s vysokými francouzskými okny orientovanými do zahrady nabízí spoustu světla a klid. Jedna z ložnic je rozšířena o vlastní šatnu. 

Typ 1: Levý Dvojdům 

Typ 2: Pravý Dvojdům 

V každém patře najdeme koupelnu a samostatné WC. Dostatek úložného prostoru je zajištěn díky dvěma šatnám ( v ložnici a zádveří), spíži, komoře a dalším úložným prostorem na chodbě v patře. 

Parkování si můžete sami zvolit:

Kryté stání

50 m²

Kryté stání pod pergolou dost velké pro dva automobily a motorku.

Kryté stání a sklad

50 m²+ 10 m²

Kryté stání pod pergolou dva automobily. Externí sklad pro motorku, lyže nebo kola.

Garáž a kryté stání

25 m² + 18 m²

Garáž pro první automobil doplněná o kryté stání pro druhý automobil.

Dvojgaráž

40 m²

Luxusní dvojgaráž dost velká pro dva automobily a motorku nebo sklad.

Zasazení do území

V okolí bohatém na zeleň roste nová ulice tvořená čtyřmi samostatnými domy a čtyřmi dvojdomy. Stavby jsou citlivě zasazené do okolní přírody a potěší všechny, kdo upřednostňují pohodu a soukromí nedaleko od Brna.

Pro další informace nás kontaktujte. 

Odesláním potvrzuji, že beru na vědomí zpracování poskytnutých osobních údajů a že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.