Klientské změny

VOLBA STANDARDU

volba barevného provedení podlahy, dlažby, obkladů nebo dveří..

ZMĚNA POVRCHŮ

změna typu podlahových krytin, změna typu a způsobu pokládky dlažeb, doplnění bezpečnostní folie na skla oken..

ZMĚNA EXTERIÉRU

garáž, terasa nad garáž, zahradní sklad na kola, pergola nad parkovací stání nebo zahradní terasu, zeleň v zahradě, bazén..

SMART HOME

vstupní bezpečnostní dveře, termostat pro ovládání teploty v místnosti na dálku, LED orientační osvětlení v chodbě..

KUCHYNĚ

Zajistili jsme pro Vás výhodnou nabídku u tradičně kvalitních zhotovitelů kuchyní Hanák a Nadop, kde garantujeme montáž kuchyně do 7 dnů od převzetí domu a slevu na pořízení.

VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ

Ložnice nabízí luxusní prostor pro vlastní šatnu na míru. Vestavěná skříň se také ideálně hodí do zádveří domu, kde je potřeba ukládat svrchní oblečení a boty. 

Chcete klientskou změnu? Kontaktujte nás.

  • Prošli jste si Standardní vybavení domu a Zařizovací předměty a přemýšlíte nad změnou sanity, podlah nebo dveří?

  • Prostudujte si "Pravidla Klientských změn", kde je uvedeno, které změny lze a nelze provést s ohledem na stavební povolení a normy. Získáte zde i informaci o tom, která změna je zdarma a která je kvůli tvorbě nového projektu nebo administrativní zátěži zpoplatněná.

  • Kontaktujte nás - dejte nám vědět, o jaké klientské změny máte zájem. Jsme pro vás na telefonu, emailu, nebo přímo vyplňte formulář klientská změna níže.

  • Sejdeme se osobně na schůzce, kde si ujasníme vaše představy. Řekneme si, co je v dané fázi stavby ještě proveditelné, ujasníme si termíny a probereme cenové dopady změn. Předáme Vám kontakty na zástupce výhradních dodavatelů, u kterých můžete provést změnu sanity, podlah nebo dveří.

  • V případě změn většího rozsahu pro vás připravíme podklady pro vámi zvolené konkrétní změny (například nový projekt pro elektroinstalaci) a zašleme cenovou kalkulaci změn.

  • Na základě podepsaného změnového listu a uhrazené zálohy za klientskou změnu realizujeme klientskou změnu dle harmonogramu Stavby.

Formulář "Klientská změna"

Dejte nám vědět, o jaké klientské změny (KZ) máte zájem. Jsme pro vás na telefonu, emailu, nebo přímo vyplňte formulář:

Odesláním potvrzuji, že beru na vědomí zpracování poskytnutých osobních údajů a že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.